Direktorė

Mieli pacientai, ačiū, kad renkatės sveikatos centrą “Narema”!

Būdamas pirminės sveikatos priežiūros paslaugas teikiantis centras, turime galimybę ieškoti ir rasti sprendimus, lengvinančius mūsų pacientų sveiką gyvenseną bei padėti ją išsaugoti.

Klaipėdos mieste dirbame daugiau kaip 7-ius  metus, todėl suprantame Jūsų, mieli mūsų pacientai, poreikius bei rūpesčius. Augame kartu su Jumis, kartu ieškome efektyvių gydymo metodikų ir sprendimų. Mūsų pacientų pasitikėjimas įkvepia mus dar labiau stengtis, kad gydymas būtų savalaikis ir efektyvus, sutrumpėtų laukimo laikas pas gydytojus, didėtų pacientų pasitenkinimas bei būtų taupomas Jūsų laikas.

Didžiuojamės savo šeimos gydytojų ir gydytojų odontologų bei slaugytojų komanda, kurios tikslas – aukštas pacientų aptarnavimo lygis ir kokybiškos paslaugos.

Mūsų misija – padėti pacientams tapti sveikesniais per efektyvų gydymą ir pozityvią emociją bei ligų profilaktiką.

Mūsų vizija – būti pirminės sveikatos priežiūros įmone, kuri kokybiškai teikia kvalifikuotas medicinos paslaugas ir tapti pirmaujančia gydymo įstaiga Klaipėdos mieste.

Tad kviečiame prisiregistruoti ir tapti sveikatos centro “Narema” dalimi!

Aukime kartu!

Direktorė Aušra Jankauskienė

Buhalterinis

Buhalterines paslaugas teikia G.Bubilo individuali įmonė

REKVIZITAI


UAB “Narema”
Vadovas Aušra Jankauskienė
Adresas H. Manto g. 6A-56, LT-92133 Klaipėda
Įmonės kodas 302612337
Atsiskaitomoji sąskaita LT567300010126482101
Bankas Swedbank, AB

KONTAKTAI


Darbo laikas I – V 8:00-20:00

Telefonas +370 46 432899
Faksas +370 46 432899
El.p. skausmocentras@gmail.com

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ bei naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.