Šeimos medicina

Kodėl būtina pasirinkti šeimos (bendrosios praktikos) gydytoją?

Asmuo norėdamas naudotis valstybės teikiamomis medicinos paslaugomis privalo būti pasirinkęs šeimos gydytoją. Asmeniui susirgus, jis kvalifikuotai ir nemokamai suteiks pagalbą, atliks būtiniausius tyrimus, diagnozuos ligą ir skirs gydymą, o prireikus, išduos siuntimą konsultuotis pas gydytoją-specialistą, gydymui ligoninėje ar reabilitacijos įstaigoje.

Prisiregistravimas sveikatos centre Narema

Teisės aktais nustatyta, kad kiekvienas asmuo gali laisvai pasirinkti šeimos gydytoją, kuris dirba arčiausiai jo gyvenamosios vietos ar jam patogiau pasiekiamoje pirmosios sveikatos priežiūros įstaigoje. Prie sveikatos įstaigos prisiregistruojama asmeniui pateiktus sveikatos įstaigos nustatytos formos prašymą. Prašymas rašomas ir tuo atveju, jei toje pačioje sveikatos įstaigoje norima pasirinkti kitą šeimos gydytoją.

Prisiregistravus prie pasirinktos sveikatos priežiūros įstaigos nemokamai ją galima pakeisti ne anksčiau kaip po šešių mėnesių, kitu atveju mokamas sveikatos priežiūros įstaigos nustatytas mokestis.

Šeimos medicina (Gydytojai)

2015 metais baigė medicinos studijų programą Lietuvos sveikatos mokslų universitete ir įgijo Magistro  laipsnį. 2018 metais baigė Vilniaus Universiteto rezidentūrą pagal šeimos gydytojo kvalifikaciją, Gydytoja gydo suaugusius, vaikus, naujagimius, prižiūri nėščiąsias, atlieka profilaktinius sveikatos tikrinimus, prevencines profilaktines programas, skiepija pagal LR Sveikatos Ministerijos patvirtintą skiepų kalendorių. Gydytoja aktyviai dalyvauja kuriant sveikesnį ir kokybiškesnį pacientų gyvenimą. Domisi medicinos naujovėmis, aktyviai dalyvauja kuriant profilaktinių tikrinimų planus, nuolat dalyvauja moksliniuose tyrimuose, skaito paskaitas, didelį dėmesį skiria sveikai gyvensenai, yra aktyvaus gyvenimo propaguotoja. Šeimos gydytoja Beatričė Pargaliauskytė yra labai rūpestinga, atsakinga gydytoja tiek dideliam , tiek mažam pacientui.

Gydytojos darbo laikas:
I, II, IV ir V nuo 8:00 iki 14:00 val, III  nuo 13:00 iki 20:00 val.

Prisirašyti pas šeimos gydytoją galima atvykus į Kliniką Naremą, adresu H.Manto 6a-56, Klaipėda.

Tel. Nr. +37046432899

Licencijos Nr.MPL -09292
1992.12.17 baigė Kauno Sveikatos universitete rezidentūrą,. Gydytoja gydo vaikus ir suaugusius, atlieka profilaktinius sveikatos patikrinimus, teikia imunizacijos paslaugas, skiria medikamentinį gydymą pacientams, turintiems lėtinių ligų, aktyviai dalyvauja kuriant profilaktinių sveikatos tikrinimų planus, yra sveiko gyvenimo propaguotoja, domisi medicinos naujovėmis, yra labai rūpestinga, atsakinga gydytoja.

Gydytojos darbo laikas:
Porinėmis mėnesio dienomis nuo 11:00 iki 13:00 val.

Pasiteirauti apie gydytoją, prisirašyti galite atvykę į UAB Narema kliniką adresu H.Manto 6a-56, Klaipėda arba pasiskambinę telefonu (dėl papildomos informacijos suteikimo)

Tel. Nr. +37046432899

Licencijos Nr. MPL -19334
2011 metais baigė Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos akademiją ir įgijo medicinos magistro laipsnį.2014 metais baigė rezidentūrą ir įgijo šeimos gydytojo profesinę kvalifikaciją. Šeimos gydytoja Rugilė Griškienė gydo vaikus, suaugusius, naujagimius, prižiūri nėščiąsias, gydo pacientus turinčius negalią, aktyviai dalyvauja kuriant profilaktines programas , skiepijimus.

Gydytoja šiuo metu nedirba iki Rugsėjo mėn.

Licencijos Nr. MPL -20191
2012 metais baigė   Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos akademiją ir įgijo medicinos magistro laipsnį ir gydytojo kvalifikaciją. 2015 metais baigė rezidentūrą LSMU ir įgijo šeimos gydytojo profesinę kvalifikaciją.

Gydytoja nedirba iki Rugpjūčio mėn.

Licencijos Nr. MPL-28129
Gydytoja gydo vaikus ir suaugusius, atlieka profilaktinius sveikatos tikrinimus,
naujagimių ir nėščiųjų priežiūrą, imunoprofilaktiką.

Gydytoja dirba nuotoliniu būdu
Porinėmis mėnesio dienomis nuo 14:00 iki 19:00 val.,
Neporinėmis mėnesio dienomis nuo 08:00 iki 14:00 val.,
Šeštadieniais ir sekmadieniais nedirba. 

Bendrosios praktikos slaugytojos

Licencija SPL -10768  

1990 metais baigė Klaipėdos J.Kupčisko aukštesniąją medicinos mokyklą ir įgijo bendrosios praktikos slaugytojos profesinę kvalifikaciją.
BPS atlieka įvairias procedūras, ima kraujo ir šlapimo tyrimus, atlieka profilaktinius sveikatos patikrinimus suaugusiems ir vaikams, atlieka greituosius testus, greituosius CRB tyrimus, prižiūri naujagimius, asistuoja šeimos gydytojui ir dirba komandoje, vykdo šeimos gydytojo paskyrimus., aktyviai dalyvauja klinikos visuomeniniame gyvenime, teikia pasiūlymus dėl darbo organizavimo ir konsultavimo gerinimo. Violeta yra savo srities profesionalė, yra atidi, paslaugi ir skubanti pagelbėti.

Slaugytoja dirba kasdien porinėmis mėnesio dienomis nuo 8:00 iki 15:45 val ir neporinėmis mėnesio dienomis nuo 12:30 iki 19:00 val. 

Tel. Nr. pasiteirauti +37046432899

Licencija SPL-42694
Atliekanti atvejo vadybininko, gyvensenos specialisto ir apylinkės administratorės funkcijas, įvertinusi specifinius paciento poreikius, numato kompleksinių paslaugų poreikį, šias paslaugas koordinuoja ir jas organizuoja. , tvarko dokumentus, registruoja pacientus sveikatos priežiūros paslaugoms gauti, dirba komandoje su šeimos gydytojų, komunikuoja su pacientais, skiria profilaktines prevencines programas pagal amžiaus grupes. Marina Pagojienė baigė Klaipėdos universitetą 2015 metais ir įgijo Sveikatos priežiūros vadybos studijų programą ir įgijo sveikatos vadybos magistro laipsnį  bei bendrosios praktikos slaugos licenciją SPL-42694.

Bendrosios praktikos slaugytoja Marina Pagojienė dirba porinėmis mėnesio dienomis nuo 8:00 iki 15:45 val, neporinėmis mėnesio dienomis nuo 12:30 iki 19:00 val. Marina labai atsakinga darbuotoja, savo profesinės srities profesionalė. Nuo 2023-03-01 pradėjo eiti atvejo vadybininkės, administratoriaus pareigas. 

Tel. Nr. pasiteirauti +37046432899

Licencija SPL -36711

2006 metais baigė Klaipėdos universiteto reabilitacijos ir slaugos studijų programą ir jai suteiktas reabilitacijos ir slaugos bakalauro kvalifikacinis laipsnis, o 2007 metais Živilei Gibiežaitė Badonienei suteikta bendrosios praktikos licencija SPL -36711. Bendrosios praktikos slaugytoja atlieka profilaktinius sveikatos patikrinimus, prižiūri naujagimius, ima kraujo ir šlapimo tyrimus, atlieka greituosius diagnostinius testus, greituosius CRB testus, ruošia vaikus mokyklai ar ikimokyklinei ugdymo įstaigai, konsultuoja pacientus sveikos gyvensenos klausimais, dirba komandoje su šeimos gydytoju, skiria profilaktinius sveikatos patikrinimus pagal pacientų amžiaus grupes, administruoja ambulatorines korteles, konsultuoja pacientus telefonu, registruoja pacientus pas šeimos gydytoją. Živilė yra sveiko gyvenimo propaguotojo, savo pavyzdžiu skatina sekti pacientus ir kolegas.

Tel. Nr. pasiteiravimui +37046432899g

Licencijos Nr. SPL-11191 
1997 metais baigė J.Kupčinsko aukštesniąją medicinos mokyklą ir įgijo teisę dirbti pagal bendrosios praktikos slaugytojos profesinę kompetenciją. Lic.Nr.spl -11191.
Bendrosios praktikos slaugytoja Jelena Gulevskaja atlieka profilaktinius sveikatos tikrinimus, ruošia vaikus mokyklai ir ikimokyklinei ugdymo įstaigai, prižiūri naujagimius, ima kraujo ir šlapimo tyrimus, leidžia vaistus į veną ir į raumenis, atlieka greituosius diagnostinius testus, atlieka skiepijimą pagal LR sveikatos ministerijos patvirtintą skiepijimosi planą, skiria pacientams profilaktines programas pagal amžių, konsultuoja pacientus sveikos gyvensenos klausimais, konsultuoja pacientus dėl medikamentų vartojimo, pagal pacientų prašymą registruoja konsultacijai pas šeimos gydytoją ar gydytoją specialistą, dirba komandoje, administruoja ambulatorines pacientų sveikatos istorijas, atlieka kopijas, dirba su grynaisiais ir negrynaisiais pinigais, išrašo sąskaitas faktūras. Jelena Gulevskaja yra labai atsakingas darbuotojas, nuolat teikia pasiūlymus dėl kokybiško ir geresnio pacientų aptarnavimo.

Jelenos Gulevskajos darbo laikas porinėmis mėnesio dienomis nuo 12:30 iki 19:00 val, neporinėmis nuo 8:00 iki 15:45 val.

Tel. Nr. pasiteirauti +37046432899

Licencijos Nr. SPL-42115
1982 metais baigė J.Kupčinsko aukštesniąją medicinos mokyklą ir įgijo bendrosios praktikos slaugytojos profesinę kvalifikaciją. Licencijos Nr. SPL-42115. Jūratė Gotlibienė atlieka greituosius diagnostinius testus, greituosius CRB testus, atlieka profilaktinius skiepijimus, sveikatos patikrinimus suaugusiems ir vaikams, prižiūri naujagimius, lanko neįgaliuosius pacientus namuose pagal šeimos gydytojo nurodymą. Yra atsakinga UAB Narema už imunoprofilaktiką, savalaikį ataskaitų pateikimą Visuomenės higienos centrui, ima kraujo ir šlapimo tyrimus, dirba komandoje su šeimos gydytoju, konsultuoja pacientus sveikos gyvensenos klausimais pagal savo kompetenciją, yra atsakinga už kenksmingų medicininių infekuotų atliekų tvarkymą ir perdavimą vežėjui, leidžia vaistus į veną ir į raumenis, stato lašelinės infuzijas, teikia pasiūlymus šeimos gydytojui dėl darbo kokybės gerinimo, administruoja pacientų ambulatorines asmens sveikatos istorijas, konsultuoja pacientus tiek gyvai, tiek telefonu.

Tel. Nr. +37046432899

Kviečiame prisirašyti pas šeimos gydytojus “Narema” klinikoje

Norintiems pasiteirauti galite kreiptis šiais kontaktais