Šeimos medicina

Kodėl būtina pasirinkti šeimos (bendrosios praktikos) gydytoją?

Asmuo norėdamas naudotis valstybės teikiamomis medicinos paslaugomis privalo būti pasirinkęs šeimos gydytoją. Asmeniui susirgus, jis kvalifikuotai ir nemokamai suteiks pagalbą, atliks būtiniausius tyrimus, diagnozuos ligą ir skirs gydymą, o prireikus, išduos siuntimą konsultuotis pas gydytoją-specialistą, gydymui ligoninėje ar reabilitacijos įstaigoje.

Prisiregistravimas sveikatos centre Narema

Teisės aktais nustatyta, kad kiekvienas asmuo gali laisvai pasirinkti šeimos gydytoją, kuris dirba arčiausiai jo gyvenamosios vietos ar jam patogiau pasiekiamoje pirmosios sveikatos priežiūros įstaigoje. Prie sveikatos įstaigos prisiregistruojama asmeniui pateiktus sveikatos įstaigos nustatytos formos prašymą. Prašymas rašomas ir tuo atveju, jei toje pačioje sveikatos įstaigoje norima pasirinkti kitą šeimos gydytoją.

Prisiregistravus prie pasirinktos sveikatos priežiūros įstaigos nemokamai ją galima pakeisti ne anksčiau kaip po šešių mėnesių, kitu atveju mokamas sveikatos priežiūros įstaigos nustatytas mokestis.

Šeimos medicina (Gydytojai)

Šiuo metu nėštumo ir gimdymo atostogos

Šeimos gydytoja, baigė Lietuvos sveikatos mokslų universitetą (diplomo Nr. MU 000981; rezidentūros pažymėjimas RP Nr.000749).

Įgijo šeimos gydytojo licenciją Nr. MPL -19334.

Gydytoja gydo vaikus ir suaugusius, prižiūri nėščiąsias. Atlieka imunoprofilaktiką, prevencines profilaktines programas.

Jauna, energinga gydytoja, kuri domisi visomis naujausiomis gydymo metodikomis, nuolat kelianti savo profesinę kompetenciją įvairiuose seminaruose ir konferencijose.

Dėl ligos šiuo metu nedirba!


Informacija:

Šeimos gydytoja.

1979 metais baigė Kauno medicinos universitetą ir įgijo šeimos gydytojo kvalifikaciją.

2007-06-06 suteikta šeimos gydytojo licenciją Nr. MPL-09292.

Gydytoja gydo vaikus ir suaugusius, atlieka sveikatos profilaktinius ir profesinius patikrinimius, atlieka imunoprofilaktiką.

Visada įsiklausanti, patarianti šeimos gydytoja padės išvengti ligų.

Darbo laikas:

Pirmadienį: 08:00-14:00 val.
Antradienį: 08:00-14:00 val.
Trečiadienį: 14:00-19:00 val.
Ketvirtadienį: 08:00-14:00 val.
Penktadienį: 08:00-14:00 val.  

Slaugytojos

Bendrosios praktikos slaugytoja.

1990 metais baigė J.Kupčinsko medicinos mokyklą ir įgijo bendrosios praktikos slaugytojos profesinę kvalifikaciją.

2002 metais suteikta bendrosios praktikos slaugytojo licencija.

2011 metais dalyvavo seminare “Psichologinės pagalbos įgūdžiai teikiant skubią medicininę pagalbą”.

2012 metais išklausė Užkrečiamųjų ligų ir Aids centro ogranizuotus mokymus tema “Tuberkuliozės prevencijos, diagnostikos ir gydymo aktualijos”.

2013 metais baigė kursus tema “Pragulų profilaktika ir priežiūra“.

2014 metais stažavosi Santariškių klinikose, onkohematologijos centro Vaikų skyriuje.
Ima kraują vaikams ir suaugusiems, stato lašelines infuzijas, leidžia vaistus į raumenį ir veną.

Slaugytoja nuolat domisi naujausiomis gydymo aktualijomis, dalyvauja apmokymuose.

Slaugytojų padėjėja

2006 metais baigė pagrindinių universitetinių realibitacijos ir slaugos studijų programą ir įgijo bendrosios praktikos slaugytojo profesinę kvalifikaciją (diplomo Nr. 000908).

2007-02-08 suteikta bendrosios praktikos slaugytojo licencija (licencijos Nr. SPL -36711).

2017-05-08 baigė VŠĮ Pamario sveikatingumo namų organizuojamus mokymus ir įgijo skiepijimo pagrindus (pažymėjimo Nr.L 170576).

Slaugytoja ima kraują vaikams ir suaugusiems, užrašo kardiogramas, stato lašelines infuzijas, skiepija vaikus ir suaugusius, leidžia vaistus į raumenį ir į veną, pertvarko žaizdas ir išima siūlus.

Bendrosios praktikos slaugytojos

Bendrosios praktikos slaugytoja.

1979 metais baigė Klaipėdos J.Kupčinsko medicinos mokyklą ir įgijo bendrosios praktikos slaugytojos profesinę kvalifikaciją.

2011-03-28 suteikta bendrosios praktikos slaugytojos licencija.

2013 metais baigė VŠĮ Klaipėdos sveikatos priežiūros centro kvalifikacinius kursus ir įgijo teisę tvarkyti medicinines atliekas sveikatos priežiūros įstaigoje.

Yra išklausiusi 40 val. profesinio tobulinimosi kursus apie skiepus ir įgijo teisę atlikti imunoprofilaktiką vaikams ir suaugusiems.

Atlieka profilaktinį tikrinimą vaikams ir suaugusiems, ima kraują iš venos ir iš piršto, leidžia vaistus į veną ir į raumenis, stato lašalines. Tvarko žaizdas ir traukia siūlus. Registruoja pacientus pas gydytojus, tvarko ambulatorines korteles.

Kviečiame prisirašyti pas šeimos gydytojus “Narema” klinikoje

Norintiems pasiteirauti galite kreiptis šiais kontaktais